Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Sıvı Yakıtlı Şömineler
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00

Poolline Stylish Bio Ethanol Spa Şöminesi

POOLLINE STYLISH BIO ETHANOL SPA ŞÖMİNESİ

Bacası bulunmayan bio ethanol şöminelerle duman, kül ve is gibi sorunlarla uğraşmazsınız. İs ve duman yapmadığı için koku problemi yaşanmasına engel olan bio şömineler ısıttığı her ortama aynı zamanda estetik bir görünüm kazandırır. Ayrıca ısınma amaçlı kullanım yapılmadığında, Poolline Stylish bio ethanol spa şömineleri oldukça şık bir dekoratif ürün olarak kullanılarak bulunduğu ortamın havasını değiştirir. 

Ölçüler          : 78x30x58(h)

Yanma Süresi : 5 saat

Isı Etki Alanı   : 25m²

Renk              : Beyaz, Siyah

Kapasite         : 2,5 litre , 32cm burner haznesi

Özellikler        : 2 Adet Temperli Cam, Paslanmaz Çelik Yakıt Haznesi, Metal Gövde

Açıklama         :Modern, sade ve şık.. Stylish bio ethanol şömineler keyifli anlarınızın vazgeçilmezi olacak.
Bacasız Bio Şömineler

Amerika ve Avrupa da kullanımı gün geçtikçe artan bio şömineler artık Türkiye de.

Odunla, külle, isle uğraşmaya son...

Artık gece keyiflerinizi televizyon başında değil, ateş başında yapın.

Kullanımı son derece kolay olan bu şömineler sizi asla yer konusunda kısıtlamaz. Bio ethanol ile çalışır dolayısıyla baca ihtiyacı duymadan evinizin her alanında yakmanıza ve ateşin keyfinin çıkarmanıza olanak sağlar. Duman, is ve koku yapmayan özelliği ile hem görsel bir keyif sunar hem de bulunduğu ortamı ısıtır. İster küvetinizde uzanırken ışıkları kapatıp ateşin keyfini çıkarın, ister sevdiklerinizle romantik bir yemekte ateşin başında içeceklerinizi yudumlayın.

Ayrıca yakmadığınız zamanlarda çok şık bir dekoratif ürün olarak evinize şık bir hava katar.

Kullanım Alanları:

SPA mekanları
Havuz kenarları
Evinizin tüm iç alanları
Balkonunuz, terasınız
Kış bahçeniz
Cafeler, restoranlar, barlar
Oteller
ve hayal ettiğiniz her yer...

Yakıt Hakkında (BIOETANOL):

Bio etanol veya sadece 'etanol' bitkisel yan ürünlerin şeker ve nişasta bileşenlerini fermente etmek suretiyle elde edilen yenilenebilir bir enerji kaynağıdır. Bunlar genel olarak şeker kamışı, buğday gibi ürünlerdendir. Ayrıca mısır, patates, süt, pirinç, pancar ve son dönemde üzüm, muz gibi ürünlerden de yapılabilmektedir.

Temiz Yakıt, Temiz Emisyon...

Bio etanol tamamen biyolojik ürünlerden meydana gelir. Bio etanolün yanması temiz emisyon sağlar: Isı, Buhar ve Karbondioksit. Odun, kömür ve doğalgaz gibi fosil yakıtların aksine bio-yakıt, bitkisel yapısı sayesinde yandığı zaman karbonmonoksit veya benzeri insan, hayvan sağlığını etkileyecek ve çevreye zararlı olabilecek gazlar açığa çıkarmaz.

Karbondioksit bitkilerce emilir. Daha sonra bitkinin büyümesi için fotosentez sürecine dahil olur. Bu sonsuz yaratım ve enerji yanma döngüsü bio-etanolü karbon nötr bir yakıt kaynağı haline getirir.

Verimli Yeşil Enerji...

Bio etanolün yanması temiz olduğundan, baca sistemlerinden kurtulup ısıyı çok daha verimli olarak yakıldığı yerde tutar. Sonuç olarak kullanımı son derece etkin ve verimlidir.

Dinlendiren Alevler...

Bio etanolün yakılması güzel, canlı turuncu renginde büyüleyici alevler yaratır. Bir bacaya ihtiyaç olmadığından, açık şömine keyfin ile diğer klasik şöminelere göre daha fazla görsel keyif sunar.

Doğru Yakıt Kullanımı...

Tüm şöminelerimizde kesinlikle bio etanol yakıt kullanılmalıdır. Farklı türde yakıtlar şöminelere zarar verebilir. Doğru yakıt ile uzun yıllar sorunsuzca kullanırsınız.