Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Masaj Yağları
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Mango Aroma Terapi Masaj Yağı Pompalı Şişe 250 ml

Günümüzün yoğun yaşam tarzında uzun ve stresli bir gün yaygındır. Stres arttığında, vücudunuz yıpranır ve ince çizgiler, kırışıklıklar ve beklenmedik çirkin noktalar göstererek sinyaller gönderir. Neyse ki, bu anda Poolline masaj yağları sizi kurtarmaya geliyor. Poolline masaj yağları sadece bir masaj terapisi değil, aynı zamanda size onlarca farklı sağlık yararı sağlar. Kaslarınızı gevşetmekten kan dolaşımını iyileştirmeye kadar, rahatlatıcı bir masaj günün mükemmel bir sonudur.

Poolline masaj yağlarından Mango Aroma Aroma Terapi Masaj Yağı içindeki eşsiz limon meyvesinden gelen aroma kokuları ile sizi uzak diyarlardaki bir sahil kenarında hissettir. Mango özü içeriğinden gelen özellikler ile kendinizi taze, arınmış ve dinç hissetirir. Mango kokusu ve cildinizde bıraktığı his ile stresle başa çıkmak için mükemmel bir yardımcıya dönüşür.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri