Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Kneipp Ayak Havuzu
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Kneipp Ayak Havuzu

Kneipp Ayak Havuzu

İnsan bedeninde rahatlamayı sağlayan en önemli organ ayaklardır. Gün boyu yaşanan stres ve yorgunluk ayakların dinlendirilmesi ve rahatlatılmasıyla sağlanır. Bunu sağlamak için tasarlanmış olan Poolline kambala ahşap ayak duşları tamamen kambala ağacından üretilmiştir. Poolline Kneipp Ayak Havuzlarını düzenli olarak kullanılması durumunda damarları güçlendirir ve kan dolaşımını olumlu yönde etkiler. Sadece spa alanları için değil her alanda rahatlıkla kurulumu yapılıp kullanılabilir.

Poolline Kneipp Ayak Havuzu

İnsan bedeninde rahatlamayı sağlayan en önemli organ ayaklardır. Gün boyu yaşanan stres ve yorgunluk ayakların dinlendirilmesi ve rahatlatılmasıyla sağlanır. Bunu sağlamak için tasarlanmış olan Poolline kambala ahşap ayak duşları tamamen kambala ağacından üretilmiştir. İçi ve dışı şeffaf hijyenik lak ile kaplanarak, çevresine 3 adet sıcak galvaniz kaplı çelik çember eklenmesiyle kuvvetlendirilmiştir. Suya dayanıklı olacak şekilde dizayn edilmiş ahşap kambala ayak havuzunu:

Tamamen kampala ağacından imal edilmiştir.

Kneipp ayak havuzunun içi ve dışı şeffaf hijyenik lak ile kplanmış, çevresi 3 adet sıcak galvaniz kaplı çelik çember ile kuvvetlendirilmiştir.
 
Ürünün ahşap yüzeyi düzletilmiş, kalıplı ek yerleri suya dayanıklı hale getirilmiştir.
 
Üst yüzey çapı yaklaşık 3 adet çinko ile kaplı 42cm'dir.
 
Yüksekliği yaklaşık 31cm ve tamamen doldurulduğunda 29 litre su kapasitesi vardır.
 
Tabanında 25cm uzunluğunda paslanmaz çelik taşma borusu ve boşaltma haznesi mevcuttur.
 
Dip tahliye sifonu ve paslanmaz çelik taşma borusu ile birlikte sevk edilir.Ayaklar insan vücudunu temsil eder.
 
Onları rahatlanmak, vücudunuzu dinlendirmektir.

Tamamen kambala ağacından yapılmış olan  Poolline kneipp ayak havuzları, tüm günün yorgunluğunu atmanızda önemli yardımcılarınızdan biri olacaktır.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri