Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Himalaya Tuz Tuğlası
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
Himalaya Tuz Tuğlası

Himalaya Tuz Tuğlası

Tuz odası terapisi geçmişi yüzlerce yıl öncesine dayanan önemli doğal şifa kaynaklarından biridir ve "Haloterapi" olarak bilinir. Duvarları tamamen tuzla kaplanan bu odalarda havaya da tuz püskürtülür. Odaya giren kişi solunum yoluyla tuzlu havayı solur. Tuz odası terapisi egzama, sedef hastalığı, koah, sinüzit ve eklem ağrıları gibi rahatsızlıklara iyi gelmesiyle bilinir ve tavsiye edilir. Elbette hastalar için tuz odası kullanımda doktor tavsiyesi ve talimatları dikkate alınmalıdır.

Poolline Himalaya Tuz Tuğlası 20x10x5 cm

Himalaya tuzlarının oluşumu yaklaşık 250 milyon yıl önceye dayanır. Dünyadaki kristal tuz yataklarından en önemlisi olan Himalaya kristal tuzunun sağlığımıza katkıları oldukça fazladır.

Himalaya tuzundan elde edilen tuz tuğlaları, tuzun kristal yapısı sayesinde ışığı kolaylıkla geçirir. Bu ürünler himalaya tuzunun taşıdığı negatif iyon yayma özelliğine sahiptir.

 Ölçüler ; 20 x10 x 5 cm

  • Himalaya Tuzu tuğlaları ile hazırlanan tuz odasında oluşan iyon etkisi, kısa sürede fiziksel ve ruhsal olarak rahatlamalarını sağlamaktadır.
  • Taban, tavan ve duvarda istenilen ölçüde uygulamalar yapılabilmektedir.
  • Tuz tuğlaları; tuz odaları, tuz yatakları, tuz duvarı uygulamaları, şömine ya da mekanlarda istenilen şekilde kullanılabilir.