Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Buhar Odası Armatürleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Buhar Odası Armatürleri

Buhar Odası Armatürleri

Nemli, sisli ve içi yüksek ısılı buhar dolu bir odayı aydınlatmayı nasıl başarabilir siniz? Bu zorlu iş için kullanılabilecek sınırlı sayıda ışık kaynağı ve bileşeni vardır. Elektrik ve nem birbirini hiç sevmeyen iki öğedir. Yüksek nem elektirik tesisatlarını bozmaya meyildir. Korozyatif etkiler ile metal bölgeler paslanacaktır. Özetle buhar odaları armatürleri sıcak ve nem ile bozulmaması gereken ilk bileşenlerdir. Mekanik, fiziksel ve kimyasal hasarlar sonucu oluşabilecek en ufak elektrik kaçağı can güvenliğini tehlikeye atacak belki hayati risklere sebep olacak bunun yanında işletmenize onarılamayacak maddi ve itibar kayıplarına sebep olacaktır. Poolline buhar odası aydınlatmaları ve armatürleri bu bilinçle üretilmiş dayanıklı ve sağlam tasarımlardan oluşan her daim güvenebileceğiniz ürünlerdir.

Buhar Odası Apliği

Bir buhar odası insanın sadece harika hissetmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sağlık için de bireysel ve kolektif faydalar sağlar. Buhar odalarında vakit geçirmek gözeneklerin açılmasını sağlar. Ayrıca cildin yumuşamasına yardımcı olacak kan dolaşımını arttırır. Buhar odalarında kullanılan üstün aydınlatma apliğiyle buhar odanızı, duşunuzu veya banyonuzu şık bir şekilde aydınlatın! Buhar odası aplikleri kullanım süresince ilk günkü veriminde mükemmel bir şekilde çalışır.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri