Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Ateş Çanağı
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
Ateş Çanağı

Ateş Çanağı

Her bahçeye ihtişam ve zarafet katın. Özelyapım bakır, metalik veya betondan yapılmış dekoratif parçalarımızdan birini seçin. Birbirinden güzel tasarım ve renk çeşitlerimizle tasarımlarınız diğerlerinden ayrılacak. Pooline Ateş Çanaklarımız doğa şartlarına ve zamanın testine dayanır. Otomatik veya manuel çalıştırma ile mevcuttur. Otomatik sistemler arasında U.L. kontrol panelleri ve herhangi bir ev veya havuz işletim sisteminden uzaktan çalıştırılabilir. Her bahçenin eşsiz tamamlayıcı yeni bir ürün sunuyoruz. Ateş çanakları. Kolay montajı ve güvenli kullanımı ile bahçelerde nostaljik ve otantik bir hava oluşturmak için dizayn edilen Poolline ateş çanakları estetiği yüksek malzeme kalitesi ile sunuyor.

Şelaleli Ateş Çanağı

POOLLINE Şelaleli Ateş Çanağı Kaseleri, karşı konulamaz bir dış mekan ateş ve suyun birlikteliği ile karşı konulamaz bir dış mekan ambiyansı sizlere sunuyor. Her bir kase, ustalarımız tarafından kapsamlı ve itinalı bir çalışma sonucu el ile üretilmiştir.
Şelaleli Ateş Çanağınız eviniz için çapıcı başyapıttır. İki karşıt elemen olan ateş ve suyu aynı ürün içerisinde birleştirmektedir. Bu ürünü ister havuz başında, isterseniz de bahçenizde farklı ve güzel bir ambiyans yaratmak için kullanabilirsiniz. Verandanızı, bahçenizi veya havuzunuzu çok güzel bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.
Güçlü ve yenilikçi brülör sistemi ile yüksek alevler ve daha parlak bir görünüm sunmaktadır.

GENEL ÖZELLİKLERİ:
- Tamamı AISI 316 paslanmaz malzemeden üretilmiştir.
- Alevin çıktığı hazne özel dekoratif taşlarla süslenmiştir.
- Mükemmel alevli brülör.
- Elektronik ateşleme sistemi
- Gaz- Alev kontrolü ve su akış kontrolü manuel anahtarlı.
- İsteğe bağlı uzaktan kumandalı kontrol sistemi.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ:
- Yakıt Türü : LPG
- Ateşleme : Elektronik
- Şekil : Yuvarlak Konik
- Çap : 630 mm
- Toplam Genişlik : 680 mm
- Toplam Yükseklik: 350 mm
- İç Derinlik : 60 mm
- Malzeme : AISI 316 Paslanmaz