Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Süs Havuzu ve Gölet Pompaları
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Indoor 200 Süs Havuzu Pompası

Poolline Indoor 200 Süs Havuzu Pompası, iç mekanlar için tasarlanmıştır. İç mekanlarda hazırlayacağınız dekoratif alanlarda heykeller, çeşmeler ve su kaseleri için ideal mini boyda bir su pompasıdır. Küçük olmasına karşılık oldukça güçlü ve dayanaklıdır. Su akışına göre motor saat yönünde hareket ederek çalışır.

Poolline Indoor 200 Süs Havuzu Pompası

Poolline Indoor 200, iç mekan süs havuzlarının kullanımı için tasarlanmış, düşük güç tüketimi ile optimum işlev sağlayan mini bir süs havuzu pompasıdır. Süs havuzlarının dışında iç mekanlar için tasarlanmış su ile çalışan heykellerde, yapay şelaleler, su kaseleri ve çeşmeler gibi dekoratif obje ve alanlarınızda su sirkülasyonunu sağlamak için Poolline Indoor 200 süs havuzu pompasını aktif olarak kullanabilirsiniz.

 • Poolline Indoor 200, küçük ölçekli projeleriniz için güçlü bir akış hızına sahip bir süs havuzu pompasıdır.
 • Ürünün motoru su akışına göre saat yönünde hareket ederek çalışır. Motor sağlığı için ürün çalışırken susuz kalmamalıdır.
 • Poolline Indoor 200 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz çalışmaya uygun bir süs havuzu pompasıdır. Bunun yanında kullanıcı tercihine bağlı olarak kolayca açılıp kapatılabilmektedir.
 • Poolline Indoor 200, uzun vadeli kullanıma uygun olarak tasarlanmış, yüksek kaliteli ve dayanıklı bir üründür. Geri dönüştürülebilen malzemeden üretilmiştir
 • Poolline Indoor 200, düşük güç tüketimi özelliği ile ekonomik ve çevre dostu bir üründür.
 • İç mekanlar da kullanılmak üzere tasarlandığı için sessiz çalışan bir motora sahiptir. Bulunduğu ortamda gürültü kirliliğine sebep olmamaktadır.
 • Poolline Indoor 200 temizliği ve bakımı kolay bir üründür. Ürünü temizlemeden önce elektriğe bağlı olmadığından emin olmalısınız.
 • Yedek parça temini kolaydır. Bakım ve onarım hizmetlerine kolay ulaşım avantajı vardır.

Süs havuzları ve su kaseleri gibi suyun durağan olduğu dekoratif alanlarda su sirkülasyonunu sağlamak bir çok acıdan önem arz eden bir konudur. Durağan sular, yosun ve bakteri oluşumuna zemin hazırlayarak havuzun hijyenini ve görüntüsünü ve bozabilmektedir. Durağan sularda oksijen oranı daha düşüktür. Poolline Indoor 200 süs havuzu pompasının kesintisiz su sirkülasyonu sağlama özelliği sayesinde bu problemlerin önüne geçebilirsiniz.

İç mekanlar da kullandığınız dekoratif şelaleler, su ile çalışan dekoratif heykeller ve çeşmeler genellikle bulundukları ortama su sesi ile rahatlatıcı bir etki vermek ve estetiği ile göze hitap etmek için tercih edilen ürünlerdir. Poolline Indoor 200 süs havuzu pompası kesintisiz su sirkülasyonunu minimum gürültü ile sağlayarak dekoratif ürünlerinizin size amacına uygun hizmet etmelerini sağlamaktadır.

 • Boyutlar: 5 x 4 x 5 cm
 • Güç : 3 W
 • Akış Hızı (max) 200 l/h
 • Kablo uzunluğu: 1,8 m

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri