Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Süs Havuzu ve Gölet Pompaları
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Filter Pump Kendinden Filtreli Süs Havuzu Pompası

Poolline Filter Pump Kendinden Filtreli Süs Havuzu Pompası Poolline Filter Pump Kendinden Filtreli Süs Havuzu Pompası Poolline

Yeni nesil tamamen ekolojik ve ekonomik bir pompa tasarımı. 3 Fonksiyonu bir arada sağlayan kompakt tasarım. Aynı anda; Pompalama, filtrasyon, arıtma sağlar. Güvenilir teknolojiye sahiptir. Kontrol mekanizması ile istenildiği zaman tek tuşla kapatabilme özelliği mevcuttur. Pompa, filtre ve arıtma özelliğini bünyesinde sağladığı için bahçenizde ayrı ayrı alınacak pompa, filtre ve arıtma sistemlerine göre daha az yer kaplar. Kurulum için özel bir bilgiye ihtiyaç yoktur. Yosun ve alglerin büyümesine engel olur. Geri dönüştürülebilen dayanıklı malzemeden yapılmıştır. UV dayanımı çok yüksektir. Çevre dostudur. Güç tüketimi muadillerine göre %60 daha azdır. Filtre, dış yüzey, boru, nozul ve bağlantı parçaları kolayca temizlenebilir. Farklı nozul başlıkları ile farklı tipte fıskiye görünümleri sağlayabilirsiniz. Kendi fıskiyesine sahip olduğu gibi gölette veya havuzda kullanılan diğer şelale gibi su sistemleri ile kombine olarak ta kullanılabilir.

Kapasite: 1400 Litre/Saat

Güç Tüketimi: 45 Watt/230 Volt

Pompa Ebatları: 19 cm x 32 cm x 26 cm

Kablo Uzunluğu: 10 m

Ortam


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri