Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Süs Havuzu ve Gölet Hava Pompaları
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Air Bouble 1000 Gölet Hava Pompası

Poolline Air Bouble 1000 Gölet Hava Filtresi Poolline Air Bouble 1000 Gölet Hava Filtresi Poolline

Ürün gölet, süs ve balık havuzları için hava pompası. Gelişmiş bir hava pompalama sistemine sahiptir. Darbeye dayanıklı, UV ışınlarından etkilenmeyecek tasarıma sahiptir. Sessiz çalışır.
4 ayrı kanaldan hava dağıtımı yapmaktadır. Her bir kanal için 4 ayrı nozula sahiptir. Paslanmaz. Korozyon ve kireçlenmeye dayanıklı uzun ömürlü bir üründür.
Hava pompalama miktarı:900 litre / saat
Kablo uzunluğu: 2,5 metre
Güç tüketimi: 12,5 Watt
Boyutlar: 40 cm x 50 cm x 4 mm


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri