Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Süs Havuzu ve Gölet Filtreleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Pond Filter 2000 Süs Havuzu ve Gölet Filtre Seti

Büyük doğal su kütlelerinde biyolojik denge genellikle kendi kendine yaratılır. Ancak küçük göletler veya balıklı göletler söz konusu olduğunda, doğanın bir filtrasyon sisteminin yardımına ihtiyacı vardır. Pelvisin düzgün çalışması, dengesi ve uzun ömürlülüğü için gereklidir. Filtrelenmiş ve oksijenli su daha berraktır, su bitkilerinin doğru gelişmesine ve havuzdaki balıkların sağlıklı olmasına izin verir. Filtrapure PlusSet havuz filtresi, havuzun kenarına takılacak bir banka filtresidir. Filtreyi besleyen bir havuz pompası ve fitoplankton ve mikroplarla savaşan bir ultraviyole arıtma cihazı ile bir kit olarak tedarik edilir. Bu basit ama etkili filtre sistemi kullanıma hazırdır ve sadece birkaç adımda kolaylıkla kurulur.

Aşağıdaki videodan sadece kurulum basamakları takip edilmelidir. mevcut ürün su içerisine konmadan havuz kenarına, su hizasının üstünde kalacak şekilde oturtulmalıdır.

Kullanım alanı: Max 2000I gölet (balıksız), max 1000l gölet (balıklı)

Filtre Kapasitesi: 16I

Pompa Kapasitesi: 500-800 I/h

Boyut: 22*40*29,5 cm

Ortam


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri