Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Hazır Gölet ve Akarsu Setleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Lagoon 250 Lt Gölet Ve Bahçe Doğal Süs Havuzu

Poolline Lagoon 250 Lt Gölet Ve Bahçe Doğal Süs Havuzu Poolline Lagoon 250 Lt Gölet Ve Bahçe Doğal Süs Havuzu Poolline

Dayanıklı, kalın polietilen malzemeden imal edilen dekoratif doğal gölet ve süs havuzu haznesi. Delinme, yırtılma, kırılma gibi mekanik etkilere ve korozyona, UV ışınlarına dayanımı çok yüksektir. Su sızdırmadan, güneş altında ve toprak içinde yıllarca ilk günkü formunda dayanır ve kullanılır. Diğer gölet ve süs havuzu yapım çözümlerine göre kurulumu da çok basittir. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde temizlemesi kolaydır. Düz alt tasarımı pompaların ve filtrelerin kolayca yerleşmesini sağlar. Estetik formu sayesinde kum, taş ve bitkiler gibi bahçe dekorasyon malzemeleri ile beraber peyzaj projelerinizde doğal görünüme sahip gölet ve süs havuzu yapmak için en ideal çözümdür. 250 litrelik hacmi ile küçük ölçekli gölet ve süs havuz projeleri için uygundur.

Poolline Lagoon 250 Lt Gölet Ve Bahçe Doğal Süs Havuzu

Peyzaj projelerinizde hayal ettiğiniz gölet veya süs havuzuna sahip olmak Poolline Lagoon gölet ve bahçe doğal süs havuzu haznesi ile artık çok daha kolay! Uzun süren proje ve inşaat adımları izlemenize, yüksek işçilik ücretleri ödeyip havuz yapım hizmeti almanıza gerek kalmadan Poolline Lagoon’u istediğiniz alana konumlandırarak 1 gün içinde gölet veya havuzunuza kavuşabilirsiniz. Poolline Lagoon doğal süs havuzu haznesinin mükemmel estetik tasarımı ile zevkinize uygun bahçe dekorasyon elemanlarını bir araya getirerek doğal ve niş projelere imza atabilirsiniz.

 • Yüksek kaliteli kalın polietilen (HDPE) malzemesi sayesinde dışarıdan gelecek darbelere ve mekanik etkilere yüksek mukavemet sağlar. Delinme, yırtılma, kırılma yapmaz. UV ışınlarına karşı dayanıklıdır ve korozyona uğramaz.
 • Su sızdırmazlık özelliği sayesinde uzun yıllar deforme olmadan formunu korur. Alternatif gölet ve havuz yapım çözümlerinin aksine bakım ve tadilat gerektirmez.
 • Ürünün temizliği, pürüzsüz yüzeyi ve yüksek kaliteli malzemesi sayesinde oldukça kolaydır. Kir tutmaz.
 • Kurulumu diğer gölet ve süs havuz yapım türlerine göre ustalık gerektirmeyecek kadar basittir. Profesyonel cihaz ya da ekipman gerektirmez.
 • Geleneksel gölet ve süs havuzu yapım yöntemlerine göre çok daha düşük maliyetlidir.
 • İhtiyaç halinde yerini değiştirmek isterseniz olmak Poolline Lagoon gölet ve bahçe doğal süs havuzu haznesi uygulandığı yerden kolayca çıkarılarak, başka alanlara defalarca uygulama opsiyonu tanır.
 • İsteğe göre yer altı ya da yer üstünde konumlandırabilir.
 • Pompa ve filtrelerin kolayca yerleşmesini sağlayan düz zemin tasarımına sahiptir.
 • 250 litrelik hacmi ile en ufak bahçelerde bile süs havuzu ve gölet sahibi olmanıza olanak sağlar, küçük gölet ve havuz projelerinizde büyük etkiler yaratmanıza yardımcı olur.

Poolline Lagoon gölet ve bahçe doğal süs havuzu haznenizi bahçenizde uygulamak istediğiniz alanı seçin. Eğer yer altı bir havuz veya gölet tercih edecekseniz, gölet ve süs havuzu haznenizi belirlediğiniz zemine koyarak ip veya boya yardımı ile etrafını işaretleyerek zemin hattını oluşturun. İşaretleyerek oluşturduğunuz sınıra sadık kalarak kazı işlemini tamamlayın. havuz haznenizin derinliği kadar bir çukur elde etmeniz yeterli olacaktır. (kazma ve kürek gibi basit el aletleri bu işlem için uygundur, profesyonel ekipman gerektirmez) Zeminin ideal düzlükte olduğundan emin olmak için su terazisi vb. ölçüm aletlerinden yardım alabilirsiniz. Hazırladığınız çukura Poolline Lagoon haznenizi yerleştirdikten sonra, zeminde düz konumda olduğundan emin olmak için son kez  su terazisinden yardım alın. Zemin ile hazne arasında kalan boşlukları kum ile doldurun. Kumun zemine daha sıkı oturması ve hazne ile arasında boşluk kalmaması için uygulama arasında ve sonrasında su ile ıslatmayı ihmal etmeyin. Hazne ile zemin arasındaki boşluğun tamamen dolduğundan emin olduğunuzda çukuru oluştururken çıkardığınız topraklarla haznenin etrafını iyice örterek zeminle bütün görünmesini sağlayın. Hazneye su doldurup önceden bağlantılarını tamamladığınız havuz su pompasını haznenin zeminine konumlandırın. İşte hepsi bu kadar!

Şimdi gelelim en keyifli aşamaya... Oluşturduğunuz gölet ya da havuzunuzun dekorasyonunu peyzajınıza uygun şekilde tamamlamak için birçok seçeneğiniz var. İsterseniz süs havuzu setlerinden faydalanabilir veya havuzunuzda görmek istediğiniz dekoratif elemanları tek tek seçerek kendi zevkinize uygun kombinler oluşturabilirsiniz. Poolline Lagoon gölet ve bahçe doğal süs havuzunuzun en etkili şekilde tamamlamak için farklı stil ve konseptlerde şelaleler kullanabilir, led aydınlatma sistemleri ya da led ışıklı dekoratif figürler ile geceleri havuzunuzun bahçenizde eşsiz ambiyanslar yaratmasını sağlayabilir, doğal dekoratif bitkilerden ya da heykellerden faydalanabilirsiniz. Hayal gücünüzü sınırlamayın…

 • Kapasite: 250 lt
 • Boyut: 105*135*45 cm
 • Yüzey Alanı: 1,19 m2

Ortam


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri