Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Hazır Süs Havuzları ve Göletler
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00

Poolline Nostaljy Süs Havuz Seti

Poolline Nostalgia Süs Havuz Seti Poolline Nostalgia Süs Havuz Seti Poolline

Yarattığı atmosferle bahçeleri adeta cennete çeviren süs havuzları birbirinden farklı modellerde tasarlanarak her zevke uygun bir model sunuyor. Poolline'nin nostaljiy süs havuzu seti incelikli zarif tasarımıyla bahçenizde eşsiz bir ortam yaratacaktır. Metal bronz görünümüne sahip olan nostaljy süs havuzu seti kireç, korozyon ve pas gibi kimyasal oluşumlara karşı dayanıklıdır.

Poolline Nostaljy Süs Havuz Seti korozyona, kimyasal aşınmalara, pasa ve kirece dayanıklı, temizlemesi kolay hijyenik kalın polireçine (polyresin) malzemeden metal bronz görünümünde üretilmiştir. Detaylı zarif tasarımı ile bahçeniz ve yüzme havuz kenarları için harika bir süs havuzu setidir.

Süs havuzunun orta bölümünden fıskiye şeklinde su yükselmektedir. Su havuzu içinde led aydınlatma bulunmaktadır. Set içeriğine, şelale için su pompası, pompa bağlantı parçaları ve su havuzu içinden yapılan led aydınlatma dahildir.

Kolay kurulumu ile kullanıma hazır bir üründür. Set içindeki led ampuller haricinde tüm set 2 sene garantiye sahiptir. Led ampuller belirtilen saat sınırı kapsamında hizmet vermektedir.

Özellikleri:

· Yükseklik: 74 cm

· Genişlik: 51 cm

· Derinlik: 51 cm

· Malzeme: Polireçine(Polyresine)

· Pompa gücü: 350 L/h

· Elektrik İhtiyacı:  5 Watt  230 VAC/50 Hz

· Su pompası, pompa bağlantı parçaları ve led aydınlatma sete dahildir.

· Kurulumu kolaydır.

· 2 yıl garantilidir. (Led ampuller hariç)