Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Hazır Süs Havuzları
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Nostaljy Süs Havuz Seti

Poolline Nostalgia Süs Havuz Seti Poolline Nostalgia Süs Havuz Seti Poolline

Yarattığı atmosferle bahçeleri adeta cennete çeviren süs havuzları birbirinden farklı modellerde tasarlanarak her zevke uygun bir model sunuyor. Poolline'nin nostaljiy süs havuzu seti incelikli zarif tasarımıyla bahçenizde eşsiz bir ortam yaratacaktır. Metal bronz görünümüne sahip olan nostaljy süs havuzu seti kireç, korozyon ve pas gibi kimyasal oluşumlara karşı dayanıklıdır.

Poolline Nostaljy Süs Havuz Seti korozyona, kimyasal aşınmalara, pasa ve kirece dayanıklı, temizlemesi kolay hijyenik kalın polireçine (polyresin) malzemeden metal bronz görünümünde üretilmiştir. Detaylı zarif tasarımı ile bahçeniz ve yüzme havuz kenarları için harika bir süs havuzu setidir.

Süs havuzunun orta bölümünden fıskiye şeklinde su yükselmektedir. Su havuzu içinde led aydınlatma bulunmaktadır. Set içeriğine, şelale için su pompası, pompa bağlantı parçaları ve su havuzu içinden yapılan led aydınlatma dahildir.

Kolay kurulumu ile kullanıma hazır bir üründür. Set içindeki led ampuller haricinde tüm set 2 sene garantiye sahiptir. Led ampuller belirtilen saat sınırı kapsamında hizmet vermektedir.

Özellikleri:

· Yükseklik: 74 cm

· Genişlik: 51 cm

· Derinlik: 51 cm

· Malzeme: Polireçine(Polyresine)

· Pompa gücü: 350 L/h

· Elektrik İhtiyacı:  5 Watt  230 VAC/50 Hz

· Su pompası, pompa bağlantı parçaları ve led aydınlatma sete dahildir.

· Kurulumu kolaydır.

· 2 yıl garantilidir. (Led ampuller hariç)


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri