Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Hazır Süs Havuzları ve Göletler
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00

Poolline Mermaid Denizkızı Figürlü Süs Havuzu Seti

Muhteşem bir sanat eseri formuna sahip Poolline deniz kızı figürlü süs havuzu seti bahçelerde ve iç mekanlarda görmek isteyeceğiniz bir üründür. İnce işlenmiş zarif tasarımı ve bu tasarıma uygun boyamasıyla masalsı bir görünüme sahiptir. Poolline deniz kızı figürlü süs havuzunda su, deniz kızı figürünün elinde bulunan istiridyeden şelale akışıyla düşmektedir. Deniz kızı figürlü Poolline süs havuzu polyresin malzeme kullanılarak bronz heykel görünümüne sahip olarak üretilmiştir. Kireç, pas, korozyon gibi kimyasal aşınmalara karşı dayanıklı olarak üretilmiş olan süs havuzunun temizliği de kolaydır. Set içerisinde, şelale için su pompası, pompa bağlantı parçaları ve istiridye görünümlü su havuzu içinden yapılan led aydınlatma dahildir. Kolay kurulumu ile kullanıma hazır bir üründür.

Poolline Mermaid Denizkızı Figürlü Süs Havuzu Seti korozyona, kimyasal aşınmalara, pasa ve kirece dayanıklı, temizlemesi kolay, hijyenik kalın polireçine (polyresin) malzemeden bronz heykel görünümünde üretilmiştir. Detaylı zarif tasarımı ve boyaması ile denizkızı masalı figürünü yansıtan bir sanat eseri görünümüne sahiptir. Bahçeniz ve yüzme havuz kenarları için harika bir süs havuzu setidir.

Su, denizkızı figürün elindeki istiridyeden şelale tipi düşmektedir. Set içeriğine, şelale için su pompası, pompa bağlantı parçaları ve istiridye görünümlü su havuzu içinden yapılan led aydınlatma dahildir.

Kolay kurulumu ile kullanıma hazır bir üründür.


Boyutlar: Yükseklik:78 cm, Genişlik: 34 cm, Derinlik: 46 cm

Malzeme: Polireçine (Polyresin)

Pompa gücü: 600 L/h

Garanti Süresi: 2 yıl

Elektrik İhtiyacı: 16 Watt  230 VAC/Hz