Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Hazır Süs Havuzları
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Victoria Şelale Süs Havuzu Seti

Poolline Victoria Şelale Süs Havuzu Seti Poolline Victoria Şelale Süs Havuzu Seti Poolline

Her tarza uygun olarak tasarım yapmakta olan Poolline süs havuzları bahçe dekorasyonunda tercih edilen ilk markalardan biri olmayı başarmıştır. Geniş ürün skalası ve her bütçeye uygun olan tasarımlarıyla sizlerde Poolline'nin bahçelerde yarattığı farklı ambiyanslara sahip olabilirsiniz. Poolline'nin Victoria şelale süs havuzu terrazzo malzemesi kullanılarak üretilmiştir.

Rönesans dönemindeki İtalyan ustalar, mermer ve granit parçalarının çimento harcına katılarak keçi sütüyle cilalayarak Terrazzo isimli çevreci ve çok estetik bir malzeme ile dünyayı tanıştırdılar. Terrazzo Rönesans döneminde İtalyan ustaların mermer ve granit parçalarını çimento harcına katması ve keçi sütüyle cilalama yapması sonucunda elde edilmiş bir malzemedir.
 
20. yüzyılda kimya endüstrisinin gelişmesi ile birlikte terrazzo, epoksi reçine kullanılmasıyla birlikte kimyasal aşınmalara ve korozyona karşı  daha dayanıklı hale getirildi. Bunun yanı sıra daha estetik, parlak canlı renklere sahip, uzun ömürlü ve düşük bakım maliyetli bir ürün haline getirildi.
 
Etkili bir malzeme olan terrazzo ile üretilmiş olan Victoria şelale seti parlak siyah renge sahiptir. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan Victoria şelale setinde su, şelale akışında düşmektedir. Set içerisinde, çanak ve metal ızgara, şelale için su pompası, pompa bağlantı parçaları ve su havuzu içinden yapılan led aydınlatma bulunmaktadır. Çok kolay bir kurulumu olan Victoria şelale seti kullanım açısından da pratiktir.


Poolline Victoria Şelale Süs Havuzu Seti, işte bu Terrazzo malzemesinden üretilmiştir. Yapısal dayanıklılığının yanısıra, parlak siyah rengi ile modern, fütüristik tasarıma sahip bahçe ve yüzme havuz kenarları için harika bir süs havuzu setidir.

Su, şelale tipi su düşmektedir. Set içeriğine, çanak ve metal ızgara, şelale için su pompası, pompa bağlantı parçaları ve su havuzu içinden yapılan led aydınlatma dahildir.

Kolay kurulumu ile kullanıma hazır bir üründür.

Boyutlar: Yükseklik:50 cm, Genişlik: 35 cm, Derinlik: 15 cm

Malzeme: Terrazzo

Pompa gücü: 3900 L/h

Elektrik İhtiyacı: 110 Watt 230 VAC/50 Hz


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri