Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Test Kiti ve Klorinatörler
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00

Poolline 3 Fonksiyonlu Test Çubuğu (Klor,Ph,Alkalinite)

Poolline 3 Fonksiyonlu Test Çubuğu (Klor,Ph,Alkalinite) Poolline 3 Fonksiyonlu Test Çubuğu (Klor,Ph,Alkalinite) Poolline

Yüzme havuzlarında suyun sağlıklı olabilmesi için kullanılan bazı kimyasallar vardır. Bu kimyasallar sağlığı olumsuz etkilemeyecek şekilde, belirli ölçümler yapıldıktan sonra havuz suyuna eklenmelidir. Güvenli bir havuz ortamı sağlayabilmek için, havuzların pH, klor ve alkalinite ölçümlerinin düzgün bir şekilde kontrol edilmesi gerekir.

Poolline 3 Fonksiyonlu Test Çubuğu, havuzların günlük olarak klor miktarını el ile kontrolü gerektiğinde kullanılan güvenilir serbest klor, pH, alkalinite değeri ölçüm setidir. Havuzunuzun pH, klor ve alkalinite ölçümlerini kontrol ederek güvenle yüzmeye hazır hale getirebilirsiniz. Serbest klor değerleri 0,50-10 ppm arasındaki ölçümleri yapmasını sağlar. Alkalinite ile su içerisinde çözünmüş halde bulunan karbonat, bikarbonat ve hidroksit toplam değeri ifade edilir. Test kiti ile alkalinitenin sınır değerleri olan 80-120 ppm arasında olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.