Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Test Kiti ve Klorinatörler
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Haplı Test Kiti Ph ve Klor

Poolline Haplı Test Kiti Ph & Klor Poolline Haplı Test Kiti Ph & Klor Poolline

Bir yüzme havuzunda suda oluşan yosunlar, havuz suyunun bulanık ve kirli görünmesine neden olur. Buna engel olmak için havuzun düzenli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Havuz bakımı ve temizliği için kullanılan kimyasallar mutlaka sağlık bakanlığı onaylı olmalıdır. Klor, pH düşürücü, çöktürücü ve yosun önleyici klor gibi kimyasallar havuz suyu dezenfeksiyonunda kullanılır. Havuzda kullanılan klor oranı test kit ölçümleri sonucunda uygulanır. Poollıne test kitleri havuz dezenfeksiyonu için en güvenilir markalardan biridir. Poollıne test kitleri konut havuz sahipleri  tarafından kullanılabileceği gibi profesyonel havuz firmaları tarafından da kullanılabilir.

Havuzların günlük olarak klor miktarını el ile kontrolü gerektiğinde kullanılan güvenilir serbest klor ve pH değeri ölçüm setidir. Havuzunuzun pH ve klor ölçümlerini haplı uygulama ile kontrol ederek güvenle yüzmeye hazır hale getirebilirsiniz. Serbest klor değerleri 0,50-10 ppm arasındaki ve pH değerleri 6.8-8.2 arasındaki ölçümleri yapmasını sağlar. Kit içerisinde 10 adet serbest klor test hapı ve 10 adet pH test hapı ile beraber gelmektedir. Kullanımı talimatı ile beraber plastik kapaklı ambalaja sahiptir.

Eğer bir havuzunuz varsa, bilirsiniz ki, havuzun sağlıklı ve keyif verici olması için su kalitesinin sürekli kontrol altında olması gerekir. Poolline Haplı Test Kiti – pH ve Klor, bu görevi kolayca ve etkin bir şekilde yerine getirir. Deneyimli ve amatör havuz sahipleri tarafından tercih edilen bu ürün, havuzunuzun ihtiyaçlarına göre doğru analizleri sağlar.

Özellikle yaz aylarında, sıcaklıkların artmasıyla birlikte havuz bakımı daha da önem kazanır. İşte tam bu noktada Poolline Haplı Test Kiti - pH ve Klor devreye girer. Hassas ölçümlerle, sizlere havuzunuzun su kalitesi hakkında hızlı ve doğru bilgi sağlar. Böylece, havuzunuzun bakımını kolaylıkla yapabilir ve siz ve aileniz sağlıklı bir şekilde yüzme keyfini sürdürebilirsiniz.

Güvenilir ve etkin bir çözüm arayanlar için Poolline Haplı Test Kiti - pH ve Klor, ideal bir seçenek. Bu ürün, havuzunuzun pH ve klor seviyelerini hızlı ve kolay bir şekilde ölçmenize olanak sağlar. Bu sayede, havuz bakımında karşılaşılan zorluklar tarih oluyor. Poolline ile 'Havuz Bakımında Yeni Dönem' başlıyor!

Mükemmel Kullanıcı Deneyimi

Poolline Haplı Test Kiti - pH ve Klor, kullanım kolaylığı ile öne çıkar. Özel tasarımı sayesinde, herkes tarafından rahatça kullanılabilir. Testi yapmak için birkaç basit adımı takip etmek yeterli. Ayrıca kitin içinde bulunan ayrıntılı kullanım kılavuzu, size adım adım ne yapmanız gerektiğini gösterir. Bu ürünle, havuz bakımınızı kendiniz yapmanın rahatlığını ve güvenini yaşayacaksınız.

Poolline Haplı Test Kiti Ph ve Klor ile Doğru ve Güvenilir Sonuçlar

Poolline Haplı Test Kiti - pH ve Klor, hassas ölçümleri ile güven verir. Havuzunuzun su kalitesini belirlerken, en doğru sonuçları almanızı sağlar. Kiti kullanarak, pH ve klor seviyelerini hızlı bir şekilde öğrenebilir ve gerektiğinde anında müdahale edebilirsiniz. Böylece, havuzunuz her zaman en iyi durumda olur ve sağlıklı bir yüzme deneyimi sunar.

Teknoloji ve Pratiklik Bir Arada

Havuzunuzun su kalitesinin önemli göstergeleri olan pH ve klor seviyelerini ölçen bu kit, teknolojik özellikleri ve kullanım kolaylığıyla dikkat çeker. Poolline Haplı Test Kiti - pH ve Klor, teknoloji ve pratikliği bir arada sunar. Teknoloji ve pratiklik, havuz bakımında yeni bir boyut açıyor. Poolline ile havuz bakımı artık karmaşık ve zahmetli bir süreç olmaktan çıkıyor!


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri