Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Skimmerlar
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Geniş Ağızlı Duvar Skimmeri

poolline-genis-agizli-duvar-skimmeri poolline-genis-agizli-duvar-skimmeri poolline-genis-agizli-duvar-skimmeri

Yüzme havuzlarında kullanılan havuz temizleme ekipmanlarından biri olan skimmer, yüzme havuzunda bulunan dal, ölü böcek, yaprak, kıl ve yağ gibi atıkların su dibine çökmeden önce yakalamasını sağlayan bir kepçe türüdür. Günlük olarak temizlenmesi gereken Poolline geniş ağızlı duvar skimmeri, UV ışınlarına karşı direnç gösterecek şekilde tasarlanmıştır. ABS malzeme kullanılarak üretilmiş olan Poolline geniş ağızlı duvar skimmeri ABS kapaklara sahiptir.

Yüzme havuzlarında havuzun dibine batmadan önce yaprakları, çiçekleri, kiri, dalları, ölü böcekleri, kıl, yağ, güneş kremi ve yüzen diğer atıkları yakalayan kepçelere skimmer denir.

Yüzey skimmer'larının üst tarafında çıkıntı yapan boğazlı bir tanka sahiptir. Suyun kayma eylemi, skimmer' a giren su miktarını düzenleyen savak tarafından toplanan enkaz birikmeye başlarsa, pompaya ek yük getirebilir. Bu nedenle, özellikle yüzücü mevsiminde skimmer sepeti günlük olarak temizlenmelidir.

Poolline Geniş Ağızlı Duvar Skimmeri UV'ye karşı dayanıklı ABS'den mamul, debis düzenleyici ABS kapaklar mevcuttur. Ürün Kıl tutucu sepeti ile birlikte gelmektedir.

Bu kategoriden diğerleri: Poolline Kısa Kare Skimmer »

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri