Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Skimmerlar
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00

Poolline Geniş Ağızlı Duvar Skimmeri

poolline-genis-agizli-duvar-skimmeri poolline-genis-agizli-duvar-skimmeri poolline-genis-agizli-duvar-skimmeri

Yüzme havuzlarında kullanılan havuz temizleme ekipmanlarından biri olan skimmer, yüzme havuzunda bulunan dal, ölü böcek, yaprak, kıl ve yağ gibi atıkların su dibine çökmeden önce yakalamasını sağlayan bir kepçe türüdür. Günlük olarak temizlenmesi gereken Poolline geniş ağızlı duvar skimmeri, UV ışınlarına karşı direnç gösterecek şekilde tasarlanmıştır. ABS malzeme kullanılarak üretilmiş olan Poolline geniş ağızlı duvar skimmeri ABS kapaklara sahiptir.

Yüzme havuzlarında havuzun dibine batmadan önce yaprakları, çiçekleri, kiri, dalları, ölü böcekleri, kıl, yağ, güneş kremi ve yüzen diğer atıkları yakalayan kepçelere skimmer denir.

Yüzey skimmer'larının üst tarafında çıkıntı yapan boğazlı bir tanka sahiptir. Suyun kayma eylemi, skimmer' a giren su miktarını düzenleyen savak tarafından toplanan enkaz birikmeye başlarsa, pompaya ek yük getirebilir. Bu nedenle, özellikle yüzücü mevsiminde skimmer sepeti günlük olarak temizlenmelidir.

Poolline Geniş Ağızlı Duvar Skimmeri UV'ye karşı dayanıklı ABS'den mamul, debis düzenleyici ABS kapaklar mevcuttur. Ürün Kıl tutucu sepeti ile birlikte gelmektedir.

Bu kategoriden diğerleri: Poolline Kısa Kare Skimmer »