Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

River Akıntı ve Karşı Yüzme Setleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline River Jet 2,5" Spigot Plastik

Poolline River Jet 2,5" Spigot Plastik Poolline River Jet 2,5" Spigot Plastik Poolline

Karşı akıntı sistemleri, yüzme deneyiminizi tamamen değiştiren ve son dönemlerin en popüler teknolojileri arasında bulunmaktadır! Güçlü ve pratik bir şekilde ayarlanabilir su jetleriyle çalışan bu sistemler, su koşu bandının etkisini yaratır. Yüzmek isteyenlere de benzersiz bir yüzme tecrübesi sunan bu cihazlar özellikle spor yapmayı sevenlere ciddi kolaylık sunmaktadır!

Sitemiz üzerinden tercih edeceğiniz bu sistemin sunduğu avantajların başında, suyun akışına karşı yüzebilme yeteneği gelmektedir. Bu, zindeliği artırmak ve vücut kaslarını güçlendirmek isteyenler için harika bir fırsattır. Ayrıca, geleneksel yüzme havuzlarındaki dönme ihtiyacını ortadan kaldırır, bu şekilde sürekli ve kesintisiz bir yüzme deneyimini iliklerinize kadar yaşayabilirsiniz.

Havuzunuzu Daha Büyük Bir Hale Getirin

Poolline akıntı sistemi, küçük bir ev havuzunu neredeyse büyük bir yüzme havuzunun eşdeğeri haline getirmeye yardımcı olur. Bu sistem sayesinde, sınırlı alana sahip arka bahçenizde bile büyük bir yüzme havuzu hissi yaratabilirsiniz. Poolline akıntı sistemleri, yüzme deneyiminizi daha keyifli ve verimli hale getirerek suyun tadını çıkarmanıza yardımcı olur. Sadece siz değil, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla birlikte havuzun deneyimini iliklerinize kadar yaşayabilirsiniz!

Siz de karşı akıntı sistemleriyle donatılmış bir yüzme havuzunun tadını çıkarmak isterseniz, Poolline akıntı sistemleri size harika bir yol sunabilir. Bu sistemlerle suyun gücünü hissedebilir ve yüzme deneyiminizi daha da geliştirebilirsiniz. Bu sistemi tercih ettiğinizde karşılaşacağınız faydalar şu şekilde olacaktır:

  • Havuzunuzun boyutunu büyütür. Bu şekilde sınırsız bir havuz içerisinde yüzebilirsiniz.
  • Tüm gün boyunca havuzun kenarına ulaşmadan yüzme imkanından yararlanabilirsiniz.
  • Hem eğitim hem de eğlence amaçlı kullanım için mükemmel bir seçenektir! Her yaş dilediği gibi kullanabilir.
  • Küçük bir yüzme havuzunda bile büyük bir yüzme havuzunun tadını çıkarmanıza olanak tanır!
  • Her türlü hava koşullarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Formunuzu korumanıza yardımcı olur! Özellikle yürüyüş, koşu, yüzme veya masaj gibi farklı aktivitelerini desteklemektedir.

Sitemiz üzerinden tercih edebileceğiniz Poolline akıntı sistemleri, havuzunuzda sınırsız eğlence ve spor olanakları sunar. Yüzme deneyiminizi geliştirirken aynı zamanda formda kalmanıza yardımcı olur. Haydi sizler de havuz deneyimini bu ürün sayesinde 2’ye katlayın!

Ortam

Bu kategoriden diğerleri: Poolline PowerSwim-3 »

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri