Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

River Akıntı ve Karşı Yüzme Setleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline PowerSwim-3

Poolline PowerSwim-3 Poolline PowerSwim-3 Poolline

Bir havuz kullanıyorsanız, onu özelleştirmek ve kendinize göre şekillendirmek tamamen sizin zevkinize kalmış! Öncelikle Poolline PowerSwim-3’ün sıradan bir akıntı sisteminden çok daha fazlasını sunduğunu söylemek istiyoruz. Sizler için özel olarak tasarlanan bu inovasyonel ve profesyonel sistem, karşı akımlı havuzlarda spor yapma deneyiminizi baştan sona değiştirecektir. Durgun suyu çalkantılı bir nehir gibi hareket ettirebilen geniş bir su akımı ile donatılmıştır.

Polline markasının ürettiği bu ürünü kullanmak için illa ki deneyimli bir sporcu olmanız gerek yok! Su ile oynamayı seviyor, keyifli bir deneyim yaşamak istiyorsanız da bu ürünümüz tam da size göre!

Yüksek Performans Sunar

PowerSwim-3'ün sunduğu büyük avantajlardan biri, saatte 150 metreküp performans sağlayabilmesidir. Bu çok küçük bir rakam gibi gözükebilir ancak bu da normal bir karşı akıntı sisteminden üç kat daha fazladır. Bu, sporculara daha zorlu ve verimli bir yüzme deneyimi sunar. Sporcu olmasanız bile PowerSwim-3’ün bu eşsiz deneyiminden sizler de yararlanabilirsiniz.

Sistem kusursuz bir şekilde çalışırken, havuzun tamamı aktif bir şekilde hareket etmektedir. Güçlü bir su akımı, boyuna yönde sabit bir hızla hareket eder ve havuz duvarındaki suyu emerek oluşur. Bu, yüzmenizi destekleyen bir akış sağlar. Daha fazla efor sarf ederek formda kalabilir, kendinizi geliştirme şansı yakalayabilirsiniz.

Düşük Fiyata Yüksek Kalite

Bunun dışında özel bir bilgisayar programı, kullanıcıların beş farklı zorluk seviyesiyle kişisel antrenman planları oluşturmasına olanak tanır. Böylece her seviyede sporcu, yüzme becerilerini geliştirme ve daha fit bir vücuda sahip olma şansını yakalar. PowerSwim-3 sistemi, minimal tasarımı ve yüksek kaliteli paslanmaz çelik yapısı sayesinde her türlü havuzun içine mükemmel bir şekilde entegre edilebilir. Bu, herhangi bir mimari tarza sahip havuzlarda rahatlıkla kullanılabilir. Hemen hemen her bütçeye hitap edebilecek bir kalitede sizlere sunulan bu ürün bütçenizi sarsmadığı gibi yüksek verim almanızı destekler.

PowerSwim-3, yüzme deneyiminizi dönüştürmek ve karşı akımlı bir havuzda üstün bir spor deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Şimdi PowerSwim-3 ile yüzmenin tadını çıkarabilir, isterseniz sporunuzu bir üst kademeye çıkarabilirsiniz.

Bu kategoriden diğerleri: « Poolline River Jet 2,5" Spigot Plastik

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri