Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Paslanmaz Su Perde Şelale Sistemleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Krom Kare Tip 316 CR Ni

Poolline Krom Şelale Large 316 CR NI Poolline Krom Şelale Large 316 CR NI Poolline
 • Poolline Krom Kare Tip 316 CR Ni

  Poolline şelaleleri, havuzlara işlevsel bir görünüm kazandırmak ve estetik bir deneyim sunmak için tasarlanmış üç farklı model sunar. Poolline garantisi ile sizlere sunulan bu şelaleler, dayanıklı AISI 316 paslanmaz çelikten üretilmiştir! Bu çelikleri kullanmamızın en temel sebebi de uzun ömürlü ve sağlam kullanım sağlamasıdır. 

  Sektördeki fiyatlarına kıyasla hem kaliteli hem de uygun fiyatta ürünleri sunan Poolline şelale fıskiyeleri, iki temel bileşen içerir. Bu ürünü satın aldığınızda size teslim edilecek paket içerisinde şelale-şelale pompa grubu ve mekanik ile elektronik aksamları bulunacaktır! Bu sayede, havuzunuzun betonarme yapım aşamasında sadece şelale kısmını satın alabilirsiniz. Bu modüler yaklaşım, hem maliyeti düşürür hem de montajı kolaylaştırır! Ürün kullanımı hakkında merak edilen bütün detaylara ulaşmak için bizleri aramanız ya da iletişime yeterli olacaktır!

  Bu şelalelerin ana parçaları arasında güçlü bir pompa, sistemin boru bağlantı elemanları ve vanaları, havuz içinde güvenli bir şekilde açıp kapamanıza olanak tanıyan elektronik düğme ve elektrik panosu yer alır. Bu bileşenler, Poolline şelalelerin güvenilir ve kullanışlı bir şekilde çalışmasını sağlar.

  Havuzların Estetik Görünümü Artırır

  Poolline şelaleleri, havuzunuzun estetik ve işlevsel özelliklerini artırarak suyun akışını kontrol etmenize yardımcı olur. Ayrıca, bu şelaleler havuzunuzun genel atmosferini iyileştirir ve kullanıcılarına benzersiz bir yüzme deneyimi sunar. Bu akıntı sistemleri, yüzme deneyiminizi daha keyifli ve verimli hale getirerek suyun tadını çıkarmanıza yardımcı olur. Bu şekilde artık sadece havuzunuzun boyutu değil, aynı zamanda yüzme deneyiminizin kalitesi de daha verimli olacaktır! Poolline akıntı sistemi ile hem suyun gücünü hisseder hem de yüzme deneyiminizi bir üst seviyeye taşırsınız.

  Harika Bir Yüzme Deneyimi

  Poolline akıntı sistemleri, sadece sizin için değil, aynı zamanda sevdikleriniz ve arkadaşlarınız için de harika bir yüzme deneyimi sunar! Havuz partileri ve aile buluşmaları artık daha eğlenceli ve unutulmaz olabilir. Siz de karşı akıntı sistemleriyle donatılmış bir yüzme havuzunun tadını çıkarmak isterseniz, Poolline akıntı sistemleri size harika bir yol sunabilir. Bu sistemlerle suyun gücünü hissedebilir ve yüzme deneyiminizi daha da geliştirebilirsiniz.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri