Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Paslanmaz Su Perde Şelale Sistemleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00

Poolline Krom Şelale Kuğu Tip 316K CR Ni

Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanımı ile düşük bakım gereksinimleri olan şelale sistemleri ve su perdesi ürünleri konut yüzme havuzlarında, kamuya açık yüzme havuzlarında, spa merkezlerinde ve halka açık akvaryumlarda gönül rahatlığiyla kullanılabilir. Paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilmiş olduğundan poollıne krom şelaleler uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Poolline krom şelale sistemi sahip olduğu hidromasaj etkisinden dolayı vücudun güçlenmesini sağlar. Ayrıca yorgunluk ve stresi azaltma etkisine sahip olan Poolline şelale sistemlerinin düzenli kullanımında vücut gevşediği için rahat ve kaliteli bir uykuya geçiş sağlanır. 

Havuzlara işlevsel bir görünüm kazandıran Poolline şelalelerin üç değişik modeli vardır.
Şelaleler tamamen AISI 316 paslanmaz çeliktendir.
Poolline şelale fıskiyeler şelale - şelale pompa grubu ve mekanik, elektronik aksamı olmak üzere 2 set halindedir. Bu şekilde havuzun betonarme yapımı sırasında sadece sistemin şelale kısmını satın alma imkanı vardır.
Ana parçaları, güç pompası, sistem boru bağlantı parçaları ve vanaları, havuz içinde güvenli açma / kapamayı sağlayan elektronik buton ve elektrik panosu ayrıca sipariş edilmelidir.
Halka açık akvaryumlar