Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Paslanmaz Su Perde Şelale Sistemleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Krom Şelale Kuğu Tip 316K CR Ni

Eğer sizler de havuzunuz için şelale kuğu tip ürünlerinden tercih etmek isterseniz kesinlikle doğru adrestesiniz! Poolline özellikle dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımı ile ön plana çıkan ürünleri ile kullanıcı memnuniyeti sağlamaktadır.

Sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz sistemleri ve su perdesi ürünleri, farklı uygulama alanlarını güvenle tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri, konut yüzme havuzlarından kamuya açık yüzme havuzlarına kadar çeşitli alanlarda tercih edebileceğiniz gibi spa merkezlerinden halka açık akvaryumlara kadar farklı alanlar için de kullanabilirsiniz.

Dayanıklı Malzemelerden Üretildi

Poolline krom şelaleler, dayanıklı paslanmaz çelik malzemesi sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Bu nedenle, bu şelale sistemleri hem ekonomik hem de uzun vadeli bir çözüm sunar. Eğer bir sürün satın alırken, uzun vadeli olmasına dikkat ediyorsanız, kesinlikle Poolline sizlere bu ihtiyacınızı karşılayabilecek ürünler sunmaktadır! Ürünlerimizin içeriğini web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Hidromasaj Etkisi Sağlar

Poolline krom şelale sisteminin sunmuş olduğu hidromasaj etkisi pek çok kişiden tam not almıştır. Özellikle vücudu güçlendirmeye yardımcı olan Poolline krom şelale sistemi, doğru bir şekilde kullanıldığında yorgunluğu ve stresi azaltma potansiyeli taşır. Bu nedenle, bu şelale sistemlerinin düzenli kullanımı vücudu rahatlatır ve kaliteli bir uyku için ideal bir zemin hazırlar. Rahatlamak için doğru ürün!

Sitemiz üzerinden tercih edebileceğiniz bu ürünler, suyun dinlendirici ve terapatik etkilerini kullanarak kullanıcılarına keyifli ve sağlıklı bir deneyim sunmakla bilinmektedir. Poolline şelale sistemleri ve su perdeleri, hem eğlence hem de sağlık açısından değerli katkılar sağlayabilirler.

Poolline şelale sistemleri, ürünlerinden yüksek verim alabilmeniz için dayanıklı çelik malzemelerden üretilmektedir. Bu şelaleler için özellikle, yüksek kaliteli AISI 316 paslanmaz çelik tercih edilmektedir.

İki Ayrı Set Halinde Sunulur

Poolline şelale sistemleri, şelale-pompa grubu ve mekanik-elektronik bileşenler olmak üzere iki ayrı set halinde sunulur. Bu sayede, havuzun inşası sırasında sadece şelale sistemini satın almak mümkündür. Ana bileşenler arasında güçlü bir pompa, sistem boru bağlantıları, vanalar ve güvenli açma/kapama işlevini sağlayan bir elektronik düğme ile birlikte kullanılacak elektrik panosu bulunur.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri