Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Havuz ve Spa Termometreleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Havuz Termometresi Ekonomik Model

Poolline Havuz Termometresi Ekonomik Model Poolline Havuz Termometresi Ekonomik Model Poolline

Havuz suyunuzun sıcaklığını anlık olarak öğrenmenize yardımcı olacak olan Poolline havuz termometresi ekonomik model tam da ihtiyaçlarınızı karşılayacak seviyede! Isısını bilmediğiniz bir havuza girmek can sıkıcı olabilir! Ancak sıcaklığından haberdar olduğunuz bir havuz içerisinde daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Genel olarak su sıcaklığı havuzda keyifli vakit geçirmek isteyenlerin dışında balık çiftlikleri ve akvaryum kullananlar için de çok önemlidir. Bu sebeple Poolline havuz termometresi ekonomik model havuz büyük akvaryumlar, balık çiftlikleri için de kullanılabilmektedir.

Havuzlar İçin En Uygun Model

Poolline havuz termometresi ekonomik model, piyasa fiyatlarının oldukça altında sunulmaktadır! Dayanıklı plastik madde kullanılarak üretilen havuz termometresi uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz türde bir üründür.

Darbe, ani vuruş, kırılma ya da ezilme gibi durumlara karşı da son derece dayanıklı olan Poolline havuz termometresi fiyatını karşılayan bir üründür! Havuz konusundaki uzmanlığı ve güvenilirliği ile herkesin beğenisini kazanan Poolline, her modelini kalitesini yansıtarak üretmektedir.

Suyun sıcaklığını doğru bir şekilde tespit etmek rahat yüzme deneyimini de beraberinde getirmektedir. Poolline havuz termometresi ekonomik model ile birlikte su sıcaklığınızı kontrol edebilir, havuz deneyimini daha keyifli bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Farklı Alanlarda Kullanım

Poolline havuz termometresi, sadece havuzlarda kullanılmıyor. Bu ürün havuz dışında spa, jakuizi, gölet, akvaryum gibi su dolu alanların sıcaklığının ölçülmesi için tercih edilebilmektedir. Ekonomik tasarımı ile birlikte kolay kullanım özelliği de sunulmaktadır. Suyun sıcaklığını kontrol etmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı!

Havuz termometresi, suyun sıcaklığını doğru bir şekilde ölçmeniz hem de bunu kola bir şekilde yapabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Havuzun sıcaklığı, aslında çoğu kişi fark etmese bile, yüzme deneyiminizi ciddi olarak etkilemektedir. Sıcak yaz günlerinde daha serin, soğuk kış aylarında ise daha sıcak bir su tercih edebilirsiniz. Tamamen teninizin hassasiyetine göre ayarlayabileceğinizin suyun sıcaklığı için tercih edebileceğiniz en doğru ürün Poolline havuz termometresi ekonomik model olacaktır!

Ölçüm derecesinin kolay bir şekilde okunması sayesinde kullanım kolaylığı sunan havuz termometresinin içerisinde ürünün sabit durmasını sağlayan sabitleme ipi de bulunmaktadır.

Bu kategoriden diğerleri: « Poolline Yüzen Tip Havuz Termometresi

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri