Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Havuz ve Spa Termometreleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Yüzen Tip Havuz Termometresi

Poolline Yüzen Tip Havuz Termometresi Poolline Yüzen Tip Havuz Termometresi Poolline

Özellikle kış aylarında havuza girmeyi seviyorsanız, suyun sıcaklığının da ne kadar önerli olduğunu biliyorsunuzdur. Havuz sahipleri, havuz suyunun sıcaklığını özellikle kullanacakları zaman kontrol etmeleri gerekmektedir. Bu onların rahat bir yüzme ihtiyaçlarını karşılayacaktır! Bu noktada devreye giren Poolline yüzen tip havuz termometresi, su sıcaklığının anlık ve doğru bir şekilde ölçülmesine yardımcı olmaktadır.

Yüzme havuzları için özel olarak tasarlanan havuz termometreleri, yüzme havuzu olan kullanıcıların olmazsa olmaz cihazları arasında bulunmaktadır. Havuza girmeden önce su sıcaklığı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlamaktadır! Poolline yüzen tip havuz termometreleri en ideal ürün tercihleri arasında olacaktır. Havuz suyunun sıcaklığının istenilen seviyeye gelmesini sağlayan yüzen tip havuz termometresinin kullanımı da çok pratiktir! Yüksek hassasiyetiniz varsa havuz dışında göl, gölet ve geniş akvaryumlar için de kullanabilirsiniz.

Poolline Kalitesi ile Yüzen Tip Havuz Termometresi

Havuz ekipmanları konusunda adını duyurmuş bir marka olan Poolline yüzen tip havuz termometresi, güvenilir bir markadır. Uzun yıllar boyunca deneyime sahip olan Poolline, suyunuzun sıcaklığının doğru bir şekilde takip edilmesini sağlar.

Markamızın üretmiş olduğu ürünler hem kaliteli hem de uzun vadede sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacak türdedir. Poolline yüzen tip havuz termometresi ile suyunuzun sıcaklığını kontrol edebilir, dilediğiniz zaman suya girmek için kullanabilirsiniz.

Termometremizin en önemli özelliği, yüzerken, yüzeyde suyun üzerinde dolaşmamasıdır. Bu şekilde daha hassas ve yüzde 100 doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. Suyunuzun sıcaklığını anlık öğrenmek için hemen sipariş verin!

Havuzunuz İçin Olmazsa Olmaz

Poolline yüzen tip havuz termometresi, suyunuzun sıcaklığını ölçmekle kalmaz. Dilerseniz havuzunuzun bakımını kolaylaştırmak için size de yardımcı olur. Suyun içerisine girmeden önce suyun sıcaklığını ölçerek temizliğini ona göre yapabilirsiniz. Bununla birlikte suyun sıcaklık durumuna göre uygun kimyasal işlemleri de yapabilir, suyun kalitesini en üst seviyede tutabilirsiniz.

Poolline’nin üretmiş olduğu yüzen tip havuz termometresinin çok yönlü kullanımının olduğunun de altını çizmek istiyoruz! Dayanıklı malzemeden üreten ve uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlayabilecek olan yüzen tip havuz termometresi bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek seviyededir!


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri