Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Havuz ve Spa Termometreleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Yüzer Tip Happy Zoo Termometre

Poolline Yüzer Tip Happy Zoo Termometre Poolline Yüzer Tip Happy Zoo Termometre Poolline

Havuz suyunun sıcaklığı yaz kış çok önemlidir. Sıcaklığın pratik bir şekilde ölçülmesini istiyorsanız, sizin için doğru ürün Poolline yüzer tip termometre olacaktır! Özellikle kış mevsimlerinde kapalı yüzme havuzları, yaz mevsimlerinde de açık yüzme havuzlarının sıcaklığı çok önemlidir.

Havuzunuzun sıcaklığını takip etmek, yaz kış demeden mükemmel bir yüzme deneyimi için kritik öneme sahiptir. Poolline Yüzer Tip Termometre, suyunuzun sıcaklığını doğru bir şekilde ölçmenize yardımcı olan güvenilir ve kullanışlı bir araçtır. Görünümü itibarıyla da hayvan figürlü olması herkes tarafından beğenilmektedir. Poolline markası, havuz ekipmanları konusundaki uzmanlığıyla bilinir! Bununla birlikte bu termometre, suyunuzun mükemmel sıcaklığını korumanıza ve keyfini çıkarmanıza yardımcı olabileceği ifade edilmektedir.

Suyunuzun sıcaklığını pratik bir şekilde kontrol etmek istiyorsanız, bu ürünümüz tam da size göre!

Yüzer Tip Termometreyle Doğru Sıcaklık Kontrolü

Poolline Yüzer Tip Termometre, havuz suyunun doğru sıcaklığını ölçmek için tasarlanmıştır. Suyun sıcaklığı, rahat yüzmeyi ve eğlenceyi etkiler. İster serinlemek isteyin ister rahat bir sıcaklıkta yüzmek isteyin, bu termometre her ihtiyaca uygun bir sıcaklık ölçümü sunar.

Poolline yüzer tip termometrenin, kullanımının da son derece kolay olduğunu söyleyebiliriz. Cihazın üst kısmında olan mavi bar, ürünün suyun üzerinde kalmasını sağlayacaktır.

Kolay Kullanımı ile Beğeniliyor

Poolline Yüzer Tip Termometre, dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir ve havuzunuzda uzun ömürlü bir performans sunar. Güneş ışığına, suya ve kimyasallara karşı dayanıklıdır, bu da onu uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Bu termometre sadece havuzlar için değil, aynı zamanda spa, jakuzi, gölet veya su özellikleri gibi suyun sıcaklığının önemli olduğu her yerde kullanabilirsiniz. Kullanım kolaylığının yanı sıra cihazların darbeye karşı da dayanıklı olması sağlanmaktadır.  Cihazın sabitleme ipi sayesinde, yüksek hassiyetli sıcaklık değerlerini hızlı bir şekilde ölçebilir, takip edebilirsiniz. Yüksekliğinin ise 15 cm olması havuz göl ve gölet gibi alanlarda da kullanılmasını amaçlamaktadır.

Poolline Yüzer Tip Termometre, su sıcaklığını izlemenin yanı sıra havuz bakımınızı da kolaylaştırır. Suyun sıcaklığına göre uygun kimyasal işlemleri yapabilir ve su kalitesini optimal seviyede tutabilirsiniz.

Bu kategoriden diğerleri: Poolline Jumbo Float Havuz Termometresi »

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri