Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Havuz Robotları
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Delta 200 Otomatik Havuz Temizleme Robotu

Poolline Delta 200 otomatik havuz temizleme robotu ile havuzunuzun temizliği sizin kontrolünüz altında! Yüzme havuzunuzun hijyenik olduğundan emin olmak için yüksek ücretler ödeyerek aldığınız temizlik hizmetleri ya da manuel temizleme yöntemleriyle kendinizi yorarak katlandığınız zahmetlere, Poolline Delta 200 otomatik havuz temizleme robotu ile son verebilirsiniz. Robotunuz havuzunuzu sizin için temizlerken siz zamanınızı daha değerli şeylere ayırın…

 • Poolline Delta 200, fonksiyonel ve kompakt bir otomatik havuz temizleme robotudur.
 • Kablosuz kullanımı büyük avantaj sağlar. Dolu bir batarya ile 90 dakika boyunca temizliğe durmadan devam edebilir. Poolline Delta 200 üzerindeki led pil göstergesi ile şarjı bitmeden 10 dakika önce yanıp sönerek ikaz verir. Güç kablosu ile süresiz çalışma sağlar.
 • Bu kompakt havuz temizleme robotu, 35m²’ye kadar olan havuzların yüzey temizliği için uygundur.
 • Havuzu biriken bütün kir ve atıklardan dakikalar içinde başarılı bir şekilde arındırır.
 • Poolline Delta 200, fırça yardımıyla zemini süpürürken bakteri ve yosunları etkili bir şekilde temizler.
 • Poolline Delta 200, havuza bırakıldığında motorunun otomatik çalışmasını sağlayan su sensörüne sahiptir.
 • Temizleme yolu, ayarlanabilir ön tekerleri ile optimize edilir.
 • Robotun tasarımında kullanılan fonksiyonel döner başlık sistemi zeminde esnek ve mükemmel hareket kabiliyeti sağlar. Zeminde dairesel hareketlerle süpürme işlemi yapmasına olanak tanır.
 • Havuz içinde bir cisimle karşılaştığında ya da duvara denk geldiğinde akıllı dur, dön ve git özelliği devreye girerek robotun darbe almasını engeller.
 • Minimal tasarımı sayesinde havuza girip çıkması ve kullanım sonunda depolaması kolaydır alan işgal etmez. Robotun hafifliği hareket kabiliyetini arttırırken aynı zamanda kullanıcı için taşıma kolaylığı sağlar.
 • Robot haznesine su alarak zemine kendiliğinden batar.
 • Temizliği kolay ve pratik bir filtreleme sistemine sahiptir.
 • Manyetik anahtar sayesinde su sızdırmazlık özelliği mükemmeldir.
 • Poolline Delta 200’ün kurulum ve kullanım pratikliği onu kullanıcı dostu bir robot yapar.
 • 5˚C den, 35˚C ye kadar olan su sıcaklıklarında aynı performansla çalışmaya devam eder.
 • Poolline Delta 200 tüm havuz tiplerinde ve tüm sert yüzeylerde çalışmaya uygundur.
 • Yedek parça temini kolaydır. Bakım ve onarım hizmetlerine ulaşmak da asla zorlanmazsınız.

Havuz zemin temizliği, havuz suyunun hijyenini de doğrudan etkiler. Havuz sularının dezenfeksiyonu için uygulanan kimyasal işlemler tek başına havuzun genel hijyenini sağlamak için maalesef yeterli değildir. Kimyasal dezenfeksiyon işlemlerinden maksimum faydayı sağlamak için havuzunuzun genel temizliğini de ihmal etmemelisiniz. Özellikle açık havuzlarda çevreden havuza düşen kalıntılar ve Kullanıma bağlı bedensel döküntüler büyük sorun oluşturur. Düzenli zemin temizliği yapmak bu kir ve atıkların zeminde birikmesine engel olarak, havuz temizliği ve havuz suyu hijyenini garantiler.

 Poolline Delta 200 otomatik havuz temizleme robotu, havuzunuzda oluşan kir ve atıkları hızlıca yok ederek arkasında kusursuz temizlik ve berrak bir su bırakır.

Yüzme havuzlarının temizliği için en büyük risk faktörlerinden biri yosun oluşumudur. Yosunlar insan sağlığına zararlı çok sayıda bakteriye ev sahipliği yaparlar. Bakterilerin yosunlar üzerinde üreme hızı çok hızlıdır ve insanlarda alerjik reaksiyonlar, mantar hastalıkları gibi ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilirler. Yüzme havuzlarındaki yosunlaşma yoğun seviyelere geldiğinde İleri derecede havuz estetiğini bozan kötü bir görüntüye ve nemli bir kokuya sebep olur. Havuz yüzey temizliğinin sık yapılması havuzlarda yosun oluşumunu engeller. Poolline Delta 200 otomatik havuz temizleme robotu,  aktif fırçası yardımı ile bakteri ve yosunları havuzunuzun zemininden en etkili şekilde söker atar. Düzenli kullanımında ise yosun oluşumunun tamamen önüne geçer. 


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri