Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Havuz Güvenlik Sistemleri
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Havuz Güvenlik Bariyerleri

Havuzlar için güvenlik çok önemli bir kriterdir. Havuz güvenlik bariyerleri özellikle çocuklu aileler için olmazsa olmazlar arasında bulunmaktadır. Diğer güvenlik kriterlerine göre daha sık tercih edilen güvenlik bariyerleri sevdiklerinizi korumakla birlikte olası bir kazanın da önüne geçmektedir.

Havuzunun daha da güvenli olmasını istiyorsanız, tercih edebileceğiniz bir takım yöntemler de bulunmaktadır. Bu noktada devreye giren diğer yöntemler arasında, çocuğun havuza yaklaştığında veya havuza düştüğünde alarm vermek gibi sesli uyarılar bulunmaktadır. Ancak hiçbir güvenlik önleminin güvenlik bariyerleri kadar etkili olduğunu söyleyemeyiz. Firmamız tarafından özel olarak üretilen Poolline güvenlik bariyerleri kazaları engellemek amacı ile özel olarak üretilmiştir. Firmamızın sizler için özel olarak ürettiği bu bariyerlerden yüzde 100 memnun kalacağınızın altını çizmek istiyoruz!

Poolline Güvenlik Bariyerlerinin Özellikleri

Güvenlik bariyeri denilince akıllara gelen pek çok özellik bulunmaktadır. Ancak Poolline güvenlik bariyerlerinin özellikleri diğer bariyerlere göre bir tık daha ön plana çıkmaktadır.  Güvenlik bariyerlerimizin özellikleri şunlardır:

Dayanıklı Malzeme: Panellerimiz PVC-vinil malzemeden üretilmiştir ve UV korumalıdır. Bu nedenle zorlu çevre koşullarına dayanıklıdır.

Standart Yükseklik: Bariyerlerimiz standart olarak 120 cm yüksekliğindedir.

Korozyona Karşı Direnç: Direklerimiz eloksallı alüminyumdur ve korozyona karşı son derece dirençlidir.

Montaj Kolaylığı: Direklerin monte edileceği delikler, ekibimiz tarafından delinir ve ilk montaj işlemi tamamlandıktan sonra kolayca sökülüp tekrar takılabilir.

Pratik Saklama: Paneller rulo halinde teslim edilir, bu nedenle çıkartıldığında az yer kaplayarak saklanabilirler.

Dayanıklılık: Bariyerlerimiz 40-50 kg aralığındaki darbelere dayanıklıdır.

Görünürlük: Örgü şeklinde tasarımı, havuzunuzun görünürlüğünü kapatmadan güvenlik sağlar.

Renk Seçenekleri: Bariyerlerimiz, mekanınıza uygun olabilecek çeşitli renk seçenekleri sunar.

Havuz ve çevresinde kaza olma ihtimali çok yüksektir. Bu durumda sizin yapmanız gereken en önemli şey, meydana gelebilecek kazalara karşı önceden önlem almak! Havuzunuzu güvende tutmak ve sevdiklerinizi korumak için güvenlik bariyerlerimizi tercih edebilirsiniz. Kazaları engellemek adına güçlü bir engel oluşturan bariyerlerimiz, havuzunuzda daha fazla güven ve huzur sağlar. Sizler de web sitemiz üzerinden özel olarak üretilen havuz güvenlik sistemleri ürünlerimizi satın alabilir, havuz keyfinizi güven altına alabilirsiniz.


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri