Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Fıskiyeler
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Pop Up Ledli Siyah Water Feature 3/4

Poolline havuz ürünleri konusunda adını duyurmuş ve markasına değer katmaya devam eden önemli bir markadır! Bu noktada en sık tercih edilen ürünlerimizin başında havuz çeşmesi gelmektedir. Tercih edeceğiniz farklı havuz çeşmeleri, renk değiştiren ışıklar, su jetleri ve yüzey fıskiyeler emin olun ki havuzunuza farklı bir görünüm katacaktır! Poolline kalitesi ile sizlere sunulan ürünümüzden yüz 100 memnun kalacağınızın garantisini verebiliriz!

Ürünümüzün havuzun üst destek rayına güvenli bir şekilde monte edilmektedir. Fıskiyeler estetik açısından hoş bir görünüm sunmakla birlikte, havuz görünümüne özen gösterenlerin en sık tercih ettiği ürünler arasında bulunmaktadır. Suyun havuza düşerken oluşturmuş olduğu serinletici etki artmaktadır.

Yüzen Fıskiyelerin Kalitesi

Yüzen fıskiyelerin en sık tercih edilmesinin sebebi, havuzun etrafında serbest bir şekilde hareket edebilmesidir. Bu fıskiyeler sayesinde havuzdan yüksek verim alabilmenizi sağlar. Suyun hareketli olmasını istiyorsanız, bu ürünümüz tam da size göre! Üç kademeli olarak tasarlanan bu ürünler, üç farklı seviyeden su püskürtmektedir. Havuzun dilediğiniz noktasına takarak suyun hareketlenmesini sağlayabilirsiniz.

Işıklı fıskiyeler sayesinde sadece suyun rengini değiştirmekle kalmazsınız. Aynı zamanda havuzun altında bulunan renkleri de değiştirebilirsiniz! Son derece kaliteli ve uzun vadeli olarak kullanabileceğiniz bu ürünler özellikle gece karanlığında ortalığın muhteşem bir şekilde aydınlanmasını sağlar.

Poolline Laminer Jetler

Poolline laminer jet ürünlerimiz ise havuzlardaki neşeli su fıskiyeleri için mükemmel bir seçenek olacaktır! İsterseniz bu jetler sayesinde cam çubuk gibi tamamen berrak formlu ve ayarlanabilir su atışlarını kontrol edebilirsiniz. Bu sayede suyun hareketini kontrol edebilir ve istediğiniz su etkilerini elde edebilirsiniz. Kullanma konusunda problem yaşayacağınızı düşünüyorsanız, ekip arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.

Firmamızın kaliteli ve uzun ömürlü kullanabileceğiniz şekilde üretmiş olduğu havuz çeşmeleri, havuzunuzun görsel cazibesini artırır! Ancak işlevi sadece bununla sınırlı değil! Bunun yanı sıra suyun hareketini ve dolaşımını iyileştiren harika bir ek özellik sunar!

Havuzunuzun tasarımına ve kişisel tercihlerinize bağlı olarak, farklı havuz çeşmeleri seçenekleri arasından en uygun olanı seçebilirsiniz. Havuzunuzun dış görünümüne önem veriyorsanız, havuz çeşmeleri, havuzunuzun eğlence ve dinlenme potansiyelini artırmanın harika bir yolu olduğunu da zaten biliyorsunuzdur!

Bu kategoriden diğerleri: « Poolline Pop Up Ledli Water Feature 3/4

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri