Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Fıskiyeler
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Pop Up Ledli Water Feature 3/4

Poolline Pop Up Ledli Water Feature 3/4 Poolline Pop Up Ledli Water Feature 3/4 Poolline

Havuzunuzu eğlenceli bir hale getirmek istiyorsanız tam da doğru yerdesiniz! Özellikle bu noktada devreye giren ışıklı havuz fıskiyeleri, genellikle açık havada akşamüstleri ve geceleri eğlence arayan insanlar tarafından tercih edilmektedir. Havuz kullanmak özellikle yaz aylarında pek çok kişi için büyük rahatlık olmaktadır. Havuza ek olarak sunulan bu fıskiyeler, piknikler, yüzme havuzu partileri veya gece yüzme keyfi için ideal bir seçenektir.

Havuz içerisinde sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirmek istiyorsanız bu noktada tercih edebileceğiniz en doğru ürünlerin başında Poolline havuz ürünleri gelmektedir! Gün boyunca güneşin altında ışıksız bir çeşme tercih eden birçok havuz sahibi bulunmaktadır. Işıklı fıskiyeler ise özellikle gece atmosferini canlandırmak ve havuza görsel bir çekicilik katmak için kullanılır.

Uygun Fiyat Yüksek Performans

Havuzunu şekillendirme ve gözünüze daha hoş gelmesini istiyorsanız, bu noktada havuz fıskiyelerini de tercih edebilirsiniz. Genel olarak yer üstü havuz fıskiyeleri kolayca monte edilebilir. İsterseniz suya direkt olarak yerleştirebilir ya da serbest bir şekilde suyun üzerinde hareket etmesine izin verebilirsiniz. Bunun dışında kenara bir kelepçe yardımı ile de fıskiyeleri tutturarak havuzunuza farklı bir görüntü verebilirsiniz.  Havuz fıskiyesi seçeneklerinin geniş bir yelpazede bulunması sayesinde, hangi türde bir fıskiye istediğinizi kolayca bulabilirsiniz. Havuz fıskiyelerinin fiyatlarının son derece uygun ve bütçeyi sarsmayacak bir maliyette olduğunu söylememiz yanlış olmayacaktır.

Yapmanız Gereken Şey Çok Basit!

Eğer havuzunuzu diğerlerinden ayırmak ve ona benzersiz bir dokunuş eklemek istiyorsanız, yapmanız gereken şey çok basit! Poolline ürünlerini inceleyerek, havuz fıskiyesi ürününü sipariş etmek!
Havuzlar, günlük hayatta özellikle yaz aylarında en sık tercih edilen eğlence alanları olarak görülmektedir. Eğlencenize eğlence katmak sizin elinizde! Bu noktada devreye giren Poolline, farklı pek çok havuz ürünü ile sizleri memnun edecek! Fiyatlarının sektöre kıyasla son derece uygun olduğu Polline Pop Up Ledli Water Feature ürününden yüzde 100 memnun kalacaksınız!

Havuzlar için tasarlanmış neşeli su fıskiyeleri, özellikle Poolline laminer jetler gibi tamamen berrak formlu ve su atışını ayarlayabilen cam çubuklarla sizlere ulaştırılmaktadır. Ürün hakkında aklınıza takılan bütün sorular için bizlere ulaşabilirsiniz!


Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri