Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Duşlar
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Poolline Solar Duş (17L Kapasiteli)

Yüzme havuzlarında ya da plajlarda suya girmeden önce ve sudan çıktıktan sonra duş alınması sağlık açısından olumlu bir etkiye sahiptir. Özellikle kamuya açık yüzme havuzlarında havuza girmeden önece ve sonra mutlaka duş alınmalıdır. Vücudun temizlenmiş bir halde suyla temas etmesi, suyun temiz kalması ve diğer insanların sudan olumsuz etkilenmemesi açısından dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Poolline solar duş 17 Litre kapasiteli haznesinde ki suyu güneş ışınları ile ısıtarak, gün boyu duş imkanı sağlar.

Su haznesi 2 saat güneşte kalırsa, suyu 60 dereceye kadar ısıtabilir.

Kurulumu kolaydır.

Alüminyum ve plastik malzemeden imal edilmiştir. UV dayanımı çok yüksektir. Rengi solmaz ve uzun yıllar formunu korur.

Montaj ve kullanım kitapçığı ile beraber gelmektedir.

Poolline Solar Duş (17L Kapasiteli)

Pooline Solar Duş, güneş enerjisiyle çalışan bir dış mekan duş sistemidir. Bu duş sistemleri, açık havada bulunan havuz, bahçe veya plaj gibi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Pooline Solar Duş ‘un 17 litrelik kapasitesi vardır, bu da kullanıcılara yeterli miktarda su sağlar. Güneş enerjisi kullanılarak çalıştığı için elektrik bağlantısına ihtiyaç duymaz. Duşun üst kısmında genellikle bir su tankı bulunur. Bu tank, güneş enerjisiyle ısınan suyu depolar. Isınan su, kullanıcının ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir bir duş başlığından akar.

Pooline Solar Duş, sürdürülebilir bir çevre dostu seçenektir. Güneş enerjisi kullanarak çalışması, enerji tasarrufuna ve fosil yakıtların kullanımının azalmasına yardımcı olur. Ayrıca, su tasarrufu sağlamak için su akışını kontrol etmek için bir musluk veya vana ile donatılmış olabilir. Bu tür solar duşlar, havuz veya plaj kenarında güneşlenme sonrasında serinlemek veya temizlenmek isteyen insanlar için idealdir. Ayrıca bahçe veya kamusal alanlarda da kullanılabilir.

Pooline Solar Duş ‘un Bazı Özellikleri

Güneş enerjisiyle çalışır: Pooline Solar Duş, güneş enerjisini kullanarak suyu ısıtır. Güneş ışığından aldığı enerjiyi kullanarak suyu ısıtır ve depolar. Bu sayede, elektrik enerjisine veya yakıta ihtiyaç duymadan çalışabilir.

  • Ayarlanabilir sıcaklık: Duş başlığı üzerinde bulunan termostatik bir karıştırıcı, kullanıcının isteğine göre su sıcaklığını ayarlamasına olanak tanır. Bu, kullanıcıların tercih ettikleri sıcaklıkta duş alabilmelerini sağlar.
  • Kolay kurulum: Pooline Solar Duş, genellikle montajı kolay olan bir yapıya sahiptir. Duşun bir su bağlantısı gerektirmemesi ve elektrikle çalışmaması nedeniyle kurulumu daha basittir. Genellikle bir bahçe hortumu bağlantısıyla çalışır.
  • Taşınabilirlik: Pooline Solar Duş, taşınabilir bir yapıya sahip olabilir. Bazı modeller, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre taşınabilir veya sabit olarak kullanılabilir. Bu da kullanıcıların ihtiyaçlarına ve tercihlerine bağlı olarak duşu farklı yerlere taşıyabilme esnekliği sağlar.
  • Kapasite: 17 litrelik kapasitesi sayesinde, Pooline Solar Duş kullanıcılara yeterli miktarda su sağlar. Bu, birkaç kişinin ardı ardına kullanabilmesini veya bir defada daha uzun bir duş alabilmesini sağlar
  • Dayanıklılık: Pooline Solar Duş, açık havada kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Su geçirmez ve güneş ışığına dayanıklıdır, bu da uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri