Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Dozaj Pompaları
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
+90 (232) 238 43 33

Sitemizde Arayın

Dozaj Pompaları

Dozaj Pompaları

Bir dozaj pompası, küçük bir pompadır. Bir kimyasal maddenin çok hızlı akıştaki su, buhar veya gaz akışına pompalamak için tasarlanmıştır. Bir dozaj pompası, bu kimyasal veya diğer ürünün bu kesin akış hızını birkaç farklı yöntemle sağlar. Genellikle bir pompa odacığına ölçülen kimyasal miktarının çekilmesini ve daha sonra bu kimyasal hacmin, harici bir boruya veya depoya enjekte edilmesini içerir. Dozaj pompaları, havuz işletmesinde otomatik dezenfeksiyon sistemlerinin bir parçası olarak önemli bir işleve sahiptir. Bir dozaj pompası genellikle oldukça küçüktür. Küçük bir elektrik motoru veya pinomatik bir aktüatör, (sistemi besleyen hava ile çalışan bir tür motor) tarafından beslenir. Bunlar harici bir kontrol sistemi veya daha yaygın olarak akış hızını, açma/kapama işlevini ve düşük ürün seviyeleri için alarm ve uyarılar gibi özelliklerini kontrol eden bir pompa kontrolörü tarafından kontrol edilir. Poolline dozaj pompaları, uzun ömürlü ve dayanıklı yapısı ile otomatik dezenfeksiyon sistemlerinin kalbidir. Güvenilir yapısı ile manuel yapılan dezenfeksiyon işlemlerden ve rakip ürünlerden üstündür. Bakımları kolaydır. Arıza yapmamaları ile tercih sebebi olmaktadır.
Poolline bu sefer de Nano Dozaj Pompası ürünü ile karşınızda! Havuz için son derece önemli olan analog dozaj…
Üzerinde bulunan potansiyometre ile strok hızı ayarlanabilen analog dozaj pompası. Dikey monte edilen tasarımı ve askı aparatı sayesinde…

Havuz Ekipmanları, Sauna Malzemeleri, Hazır Süs Havuzları ve Bahçe Ekipmanlarında
Türkiye'nin En Güvenilir Markası Poolline

 

pekcan logo 2022Pekcan Havuz, başta yüzme havuzları yapımı olmak üzere tüm havuz türleri, keyif mekanları olarak kullanılan sıcak, soğuk, ıslak ve rahatlama mekan tasarım ve mühendisliği konusunda İzmir merkezli hizmet veren bir Türkiye'nin lider mühendislik firmasıdır. Pekcan Havuz, havuz yapımı, havuz bakımı, spa ve sauna yapımı, Türk hamamı yapımı konularında çeyrek asırdan fazla bir deneyime sahiptir. Poolline markası, Pekcan Havuz'un on yıllar içinde çizimden, anahtar teslimine kadar yer aldığı binlerce proje ile havuz ekipmanları ve malzemeleri, süs havuzu ekipman ve malzemeleri, spa&wellness ekipman ve malzemeleri, peyzaj-bahçe ekipman ve malzemeleri hakkında edindiği yoğun bilgi ve tecrübesi ile ortaya çıkmış, Türkiye'nin en güvenilen havuz, süs havuzu, spawellness ve bahçe ekipman ve malzemeleri markasıdır. Sitemizde inceleyeceğiniz tüm Poolline ürünlerini yine Pekcan Havuz markası ve online havuz malzemeleri ve havuz ekipmanları satış sitesi olan www.havuzdayim.com sitesinden en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

Pekcan 1994den beri