Ana Sayfa

Kurumsal

Ürünler

Projeler

E-Katalog

Blog

İletişim

Ayak Havuzları
English Türkçe
Tülay Aktaş Cad. No: 1/D Narlıdere, İzmir/TÜRKİYE
Pzt-Cum: 9:00 - 18:00 Cmt: 9:00 - 13:00
Ayak Havuzları

Ayak Havuzları

İşlevleri ile basit ama önemlidir. Yıkama suyuna koyacağınız ilaçlar sayesinde de havuz suyunuzu mantar ve bakterilere karşı korumak için kullanılır. Bunun yanı sıra havuzlarınızı kum gibi daha iri artıklardan da koruyabilirsiniz. Poolline ayak havuzları dayanıklı plastik yapısı ile içine konan dezenfektan kimyasallarından etkilenmez. Kullanılan plastik mekanik baskılar ve kimyasallar ile eğrilip bükülmez. Uzun yıllar havuz ve havuz banyoları kullananlar için en hijyen ortamı sağlarlar.

Poolline Bas Yıka Ayak Havuzu

Havuz hijyeni sadece havuz kimyasalları ile sağlanmaz. Havuzu kullanmadan önce yüzücülerinde kişisel hijyeninin sağlanması gerekir. Poolline bas yıka ayak havuzları havuz kullanımından önce havuz suyunun kesintisiz hijyen zincirini sağlamada önemli bir bileşendir. Havuza, yüzücüler ile taşınabilecek mantar, bakteri, virüs ve diğer tüm zararlı mikrobiyal organizmaların suya karışmasını engellemek için kullanılır. En aşındırıcı asitler dahil tüm kimyasallara dayanıklı PVC den üretilmiştir. Poolline bas yıka ayak havuzlarında ayak dezenfektanı kimyasalları güvenle kullanabilirsiniz. Mavi, açık mavi ve yeşil renk olarak 3 renk mevcuttur. Uzun yıllar ilk günkü performansında kullanılabilir. 

 
Ürün Boyutları : 56cm x 40cmx 9cm
Kullanım          : Havuz merdivenine takarak sabitleyebilir ya da havuz kenarında uygun gördüğünüz her hangi bir alana yerleştirebilirsiniz. 
Renk Seçimi    : Sipariş oluştururken lütfen renk seçiminizi belirtiniz.